Infografika Konkursu Mikrograntów CIL - Regrantingowe 2018

Warsztat CIL – Regrantingowe 23 kwietnia 2018 r.

wpis w: NGO | 0

Szanowni Państwo, 28 marca 2018 r. został ogłoszony konkurs mikrograntów w ramach Centrum Inicjatyw Lokalnych – Regrantinowe.

Zależy nam na ciekawych i dobrze napisanych projektach, dlatego rozpoczynamy rekrutację na trzy godzinny bezpłatny warsztat skierowany do organizacji pozarządowych i grup nieformalnych, które są zainteresowane realizacją działań skierowanych na wzmocnienie aktywności społecznej mieszkańców, wspólnot, grup nieformalnych z terenu Miasta Poznania.

Jako Operator środków chcemy się z Państwem podzielić informacjami czego będziemy oczekiwać w projektach, jak przygotować dobry projekt i w jaki sposób będzie prowadzony nabór wniosków.

Celem warsztatu jest praktyczne przygotowanie lokalnych liderów do tworzenia prawidłowych projektów aktywizujących lokalne środowisko.

Tematyka warsztatu obejmie najważniejsze zagadnienia związane z:
– aktywizowaniem społeczności lokalnej w ramach projektu,
– logiką tworzenia projektu,
– definiowaniem celów projektu,
– planowaniem rezultatów,
– budżetu projektu,
– najczęściej popełnianymi błędami podczas tworzenia projektów społecznych,

Po zakończeniu warsztatu będzie możliwość indywidualnego konsultowania z doradcą pomysłów na projekt lub już planowanych projektów Zgłoszenia do udziału w warsztacie przyjmowane są drogą elektroniczną poprzez poniższy formularz zgłoszeniowy

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztacie zespoły projektowe i dlatego z każdej organizacji lub grupy nieformalnej może wziąć udział więcej niż jedna osoba.

Warsztat odbędzie się 23 kwietnia w Centrum BUKOWSKA – start o godz. 17.00. ZAPRASZAMY!!!

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY