Zapraszamy na szkolenie „Tworzenie i utrzymywanie partnerstw lokalnych”

wpis w: Sieć | 0

Jeśli wspólnie z innymi chcesz rozwijać swoją okolicę to szkolenie jest właśnie do Ciebie. Zwiększ swoją szansę na pozyskanie funduszy unijnych i zyskaj dodatkowe
punkty za partnerstwo. Stań się inicjatorem partnerstw na swoim terenie.

Szkolenie organizowane jest przez Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego, w ramach projektu „DZIAŁAMY RAZEM – wielkopolskie organizacje na rzecz porozumienia i współpracy”

Tytuł szkolenia: „Tworzenie i utrzymywanie partnerstw lokalnych”

W programie m.in.:

  • Zasady rozwoju lokalnego opartego na partnerstwie
  • Korzyści i przeszkody w budowaniu partnerstwa
  • Efektywne partnerstwo lokalne
  • Zadania lidera partnerstwa
  • Dobre praktyki

Szkolenie przeznaczone jest dla przedstawicieli organizacji pozarządowych i jednostek samorządu terytorialnego z Wielkopolski, którzy chcą zdobyć i poszerzyć wiedzę w zakresie tworzenia i utrzymywania partnerstw lokalnych. Spotkania poprowadzi pan Rafał Jaworski – prawnik, trener i doradca w projektach poświęconych partnerstwom lokalnym, rozwojowi lokalnemu, integracji społecznej i przedsiębiorczości.

Uczestnikom szkolenia zapewnione zostaną zakwaterowanie oraz poczęstunek. Na spotkaniach uczestnicy otrzymają komplet materiałów szkoleniowych oraz zaświadczenia o udziale w szkoleniach.

Termin: Szkolenie składa się z czterech weekendowych zjazdów (piątek, sobota) w następujących terminach: 06-07 lutego 2015 r., 27-28 lutego 2015 r., 06-07 marca 2015 r. oraz 27-28 marca 2015 r.

Miejsce: Ośrodek Integracji Europejskiej  (Zamek Rokosowo, gm. Poniec)

Spotkania oraz zakwaterowanie w Ośrodku są całkowicie BEZPŁATNE !!!

W celu rezerwacji miejsca  uprzejmie prosimy o imienne potwierdzenie udziału drogą telefoniczną pod nr tel. 65 572 07 54 lub 539 310 205 do dn. 04.02.2015 do godziny 15.30. Zgłoszenie można również potwierdzić drogą mailową – na adres: gospodarka@gostyn.pl.

Serdecznie zapraszamy do  udziału w szkoleniu!

Bliższe informacje:

Pracownicy biura SWPPG, tel. 65 572 07 54, kom. 539 310 205