Uwielbienie z Ninive

wpis w: NGO | 0

Mówią Ci, że Bóg jest wszędzie i zawsze żywy, ale Ty nie do końca czujesz Jego obecność? Masz czasem wrażenie, że rozmawiasz sam ze sobą? Nie przejmuj się!
Wiele ludzi ma ten sam problem i nie ma się czego wstydzić! Właśnie dla takich jak Ty jest ten wieczór! Masz okazję spotkać się z Wszechmocnym, który ma Ci do przekazania wiele komunikatów i zapewnień: że jest i NIGDY Cię nie opuści!
Jest to spotkanie z Panem Bogiem, dla Pana Boga i Ciebie, żebyś mógł z Nim wreszcie „pogadać”.

Zajrzyj na https://www.facebook.com/events/1080932115329577/#

Uwielbienie z Ninive
Na kilka dni przed realizacją wydarzenia „Uwielbienie z Ninive” przygotowania idą pełną parą. 24 września na Świerczewie jest realizowana impreza w ramach współpracy grupy muzycznej Ninive z Centrum Inicjatyw Lokalnych.
Realizacja zadania składa się z kilku części. Na obecny moment jesteśmy w fazie bezpośrednich przygotowań. Mamy za sobą solidne przygotowanie od strony medialnej. Udało się grupie przygotować patronaty medialne kilkunastu mediów i to nie tylko poznańskich. Wśród nich są: Gość Niedzielny, Misyjne Drogi, Przewodnik katolicki, Radio Emaus, Radio Profeto, Katolickie Radio Zamość, Deon.pl, misyjne.pl, benedeo.pl, chrzescijanskiegranie.pl, Gospel Box, Salve.tv. Przygotowany został plakat i ulotki oraz dodatkowo nagrane zostały spoty video zapraszające do wzięcia udziału w wydarzeniu. Wszystko do obejrzenia na: www.facebook.com/events/1080932115329577/
Już w sobotę 24 września będzie można wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez zaproszonego gościa ks. Michała Tomiaka.

Od godz. 14.00 będziemy, w czasie 3 konferencji, starali rozwijać się duchowo. Na 19.30 zaplanowana jest część koncertowa z zespołem Ninive.

Przewidujemy zakończenie wydarzenia na godz. 22.30.
W ramach projektu przewidujemy realizację bliźniaczego wydarzenia za niespełna dwa miesiące. Już teraz zapraszamy, by zainteresować się Uwielbieniem z Ninive, które będzie miało miejsce 19 listopada 2016.

Projekt realizowany dzięki Centrum Inicjatyw Lokalnych