Infografika przedstawiająca nowe technologie dla rodziny

Nowe technologie – projekt Centrum Dla Rodziny 2

wpis w: NGO | 0

„Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy” – Albert Einstein

Zmieniła się sytuacja w naszym kraju, mimo wiosny i coraz dłuższych dni, z powodu szalejącego na świecie wirusa musimy ograniczyć swoją aktywność, do której zawsze zachęcaliśmy.
Program “Centrum dla Rodziny 2” zakładał i nadal zakłada wspólne aktywności rodzin, które przyczyniają się do pogłębienia relacji między ludźmi, uczą wspólnego podejmowania decyzji czy rozwiązywania problemów. Jednak po kilku dniach przemyśleń, nad tym jak połączyć założenia projektowe i rzeczywistość uznaliśmy, że trzeba się dostosować do sytuacji bo nie wiemy jak długo izolacja, lęk o zdrowie i bezpieczeństwo finansowe jeszcze potrwa.
No i cóż, przyszło nam się pogodzić z tym, że do projektów wejdzie internet, komputery, spotkania on-line a może jeszcze coś innego?
Zapraszamy więc do podzielenia się z nami ciekawymi pomysłami, jak połączyć działania integracyjne dla rodzin i nowe technologie.
Wierzymy, że Państwa kreatywność i otwartość na nowe wyzwania zaowocują dobrymi projektami w ramach Programu “Centrum dla Rodziny 2”.

Jak to będzie wyglądało w praktyce? Nasi eksperci oceniający projekty będą zwracali uwagę na niebanalne wykorzystanie nowych technologii w życiu rodziny.
Nie chodzi o innowację ale o kreatywność.
Nie chodzi o to aby cały projekt polegał na świadczeniu doradztwa on-line.
Może dobrym rozwiązaniem będą konkursy międzyrodzinne? Może wspólne czytanie książek? Może nauka origami on-line?
Warunki dotacji pozostają bez zmian, 3 tys. złotych brutto na realizację działań.
Serdecznie zapraszamy do aplikowania w ramach Programu “Centrum dla Rodziny”

Nowe technologie w mikrograntach