Konkurs dobrych praktyk pn. „Działania Godne Uwagi”!

wpis w: NGO | 0

W oczekiwaniu na konkurs Mikrodotacji Wielkopolska Wiara, który zostanie ogłoszony w połowie marca bieżącego roku Centrum PISOP zaprasza do udziału w konkursie promocyjnym pn. Działania Godne Uwagi! Celem Konkursu jest upowszechnienie działań zrealizowanych przez wielkopolskie­­ organizacje pozarządowe. Konkurs przeznaczony jest dla organizacji, które aktywizują i integrują lokalną społeczność poprzez zaskakującą pomysłowość i innowacyjność realizowanych wydarzeń, projektów oraz dokonywanie pozytywnych zmian w otoczeniu.

Jeżeli zrealizowali Państwo ciekawy projekt w obszarach tj.:

  • Zdrowie i Społeczeństwo
  • Kultura i Sport
  • Edukacja i Rozwój
  • Ekologia i Ochrona Środowiska.

Prosimy wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz przesłać go na adres e-mail: konkurs@pisop.org.pl do 20 lutego 2015 roku włącznie!

Na zwycięzców konkursu czeka:

– specjalnie zaprojektowana statuetka „Działania Godne Uwagi” oraz dyplom wręczony na uroczystej Gali,

– kampania promocyjna działań tej organizacji w mediach,

– opis w publikacji dotyczącej dobrych praktyk!

Niech o „Działaniach Godnych Uwagi” dowie się cała Wielkopolska!

Regulamin konkursu i więcej informacji dostępne są na stronie: http://ekonomiaspoleczna.pisop.pl/konkurs-dzialania-godne-uwagi-wystartowal/

Więcej informacji na temat konkursu udzielimy telefonicznie:  w Lesznie  – Weronika Bota pod nr tel. 65/520 78 86 lub mailem weronika.bota@pisop.org.pl oraz w Poznaniu – Marta Kwapisz pod nr tel. 61/851 91 34 lub mailem marta.kwapisz@pisop.org.pl.