Logo Centrum Dla Rodziny 2

Centrum Dla Rodziny 2 – czytaj więcej

wpis w: Sieć | 0

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Wielkopolska SIeć Organizacji Pozarządowych „Działamy Razem” oraz Stowarzyszenie Instytut Zachodni, od 2020-01-01 do 2020-11-30 realizują projekt „Centrum Dla Rodziny 2”.

„Centrum Dla Rodziny 2” to kontynuacja programu wsparcia organizacji pozarządowych oraz grup nieformalnych i samopomocowych na terenie Polski, które w terminie do 30.11.2020 r., pragną realizować działania i inicjatywy na rzecz aktywizowania społeczności lokalnych wokół tematów związanych ze wspieraniem rodziny, macierzyństwa i rodzicielstwa.

W ramach projektu „Centrum Dla Rodziny 2” możliwe będzie otrzymanie mikrograntu w wysokości do 3.000 PLN na działania związane ze wspieraniem rodziny, macierzyństwa i rodzicielstwa. Oferujemy także kompleksowe wsparcie od początku do końca realizacji mikrograntu, w tym konsultację pomysłu, zapoznanie z dokumentacją, pomoc przy prawidłowym wypełnieniu wniosku, monitoring merytoryczno-finansowy, pomoc przy składaniu sprawozdania i rozliczenia mikrograntu.

Więcej informacji już wkrótce!

 

/ Zespół projektu /