Targi Organizacji Pozarządowych w Pile

wpis w: NGO | 0

Zachęcamy wszystkie organizacje do zorganizowania w trakcie konferencji i Targów stoisk promocyjnych. 15 maja – w piątek, Targi odbędą się w przestrzeniach Inwest Parku, natomiast 16.05.2015 r. [sobota] Targi te będą kontynuowane na terenie lotniska podczas Pikniku Lotniczego – II Międzynarodowego Zlotu Dwupłatowców.

W przestrzeni Invest Parku będziemy mieli do dyspozycji stoły i krzesła, a na lotnisku namioty. Zapraszamy do zaprezentowania swojej działalności, dorobku, projektów. TOP to znakomita okazja do poszerzenia bazy kontaktów, poznania zakresu działań innych organizacji i podmiotów ekonomii społecznej oraz zdobycia nowych informacji o pracy w NGO. Udział w Targach daje organizacjom pozarządowym możliwość wypromowania swojej działalności, pozyskania wolontariuszy oraz budowy wizerunku. Podczas Targów możemy zorganizować wystawę prezentującą dorobek podmiotów ekonomii społecznej działających na danym obszarze. W ramach organizacji Targów zapewniamy stoisko oraz materiały informacyjne dla organizacji.

Kto pierwszy ten lepszy:), o możliwości zaprezentowania się decyduje kolejność zgłoszeń.

Targi Organizacji Pozarządowych realizowane są w ramach projektu Działamy Razem – wielkopolskie organizacje na rzecz porozumienia i współpracy. Celem projektu jest budowa trwałej i opartej na standardach działania i współpracy z JST sieci NGO „Działamy Razem” opartej na organizacjach z obszaru województwa wielkopolskiego. Współorganizatorem Targów jest Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej na subregion Pilski.

Dla chętnych organizacji możemy zapewnić foldery lub ulotki lub roll upy promujące organizację [zakres wparcia do uzgodnienia z organizacją i zależy od ilości chętnych organizacji].

Aby zgłosić się do udziału w Targach należy wypełnić https://www.ankietka.pl/ankieta/182204/zgloszenie-na-top-pila.html

Lub napisać do nas na adres ngo@dzialamyrazem.pl lub zadzwonić:

  • 696-565-116 [Zamek Rokosowo],
  • 604-936-095 [Magdalena Hurnik – OWES Piła],

Dnia 15.05.2015 r. w Pile, w Invest Park, odbędzie się konferencja „SILNA WIELKOPOLSKA – ROZWÓJ INICJATYW LOKALNYCH W REGIONIE”.

Zapraszamy.